Таргетована реклама в соцмережах

Що таке таргетована реклама і як вона працює? Таргетована реклама – розміщення на певних платформах реклами, націленої на конкретну аудиторію з урахуванням минулої поведінки та особистих даних клієнтів.

Найчастіше під таргетованою рекламою мається на увазі реклама в соціальних мережах, які збирають величезну кількість даних про користувачів, щоб дати рекламодавцям більше можливостей для націлювання.

Можливості таргетованої реклами

 • створення аудиторій, подібних до наявної (т.зв. Lookalike-аудиторії)
 • автоматичний підбір алгоритмами соцмереж найбільш відповідної аудиторії показу реклами
 • можливість націлювання за регіоном, віком, статтю, фахом, інтересами, типовою поведінкою і ще десятками різних ознак
 • можливість «дотиснути» повторними показами людей, що вже знайомі з продуктом

Мінуси таргетованої реклами

 • конкуренція постійно зростає
 • доволі висока ціна кліку й ще вища – ціна замовлення
 • нижча порівняно з пошуковими системами конверсія
 • доволі складна для початківця система налаштувань реклами

Де краще розміщувати таргетовану рекламу

Щоб визначитися з найбільш відповідною платформою, треба проаналізувати цільову аудиторію і місце її переважної активності, а також прорахувати можливі витрати на рекламу й віддачу від неї.

Найпопулярніші платформи розміщення таргетованої реклами – соціальні мережі Фейсбук та Інстаграм (керування кампаніями відбувається з рекламного кабінету в Фейсбуці або напряму в Інстаграмі). У них найбільша в світі аудиторія, до того ж складається з майже всіх вікових категорій, хоч і в різних пропорціях.

Таргетована реклама дає змогу охопити аудиторію з потрібними ознаками: статтю, віком, фахом, освітою, інтересами, захопленнями тощо. Найчастіше така реклама розміщується у соцмережах Фейсбук та Інстаграм.

Напишіть нам для консультації:

  * Надсилаючи повідомлення, я даю згоду на отримання інформаційної розсилки від веб-студії "ВМБ" (не частіше 1 разу на місяць).

  Поділіться з другом:
  © ВМБ: створення сайтів, 2013–2021