Інтернет-магазин

Інтернет-магазин – спеціальний сайт, призначений для представлення товарів, організації замовлення, оплати, відсилання придбаних товарів замовників та обліку всіх пов’язаних операцій.

Основна відмінність інтернет-магазину від звичайного фізичного – торгівля відбувається у віртуальному просторі, без реальних торговельних залів, вітрин, продавців і касирів. Функції залу й вітрин покладені на сторінки, консультанти ж якщо і є, то спілкуються з покупцями дистанційно.

Кому підійде інтернет-магазин?

Організувати торгівлю через інтернет доволі просто можуть роздрібні продавці різноманітних товарів. Треба лише враховувати, що деякі товари через вебшопи продавати простіше, деякі складніше. Скажімо, продаж одягу та взуття завжди доволі ризикований, бо покупець не може їх поміряти й помацати матеріали, з яких вони вироблені. Натомість електронні прилади, такі як телефони, ноутбуки, фотокамери – зручні для онлайн-торгівлі, бо опису й фото зазвичай вистачає, щоб покупець визначився з вибором.

Досить важко продавати в інтернет-магазинах продукти, хоча й тут є свої особливості. Розфасовані й фабрично упаковані товари підходять для такої торгівлі краще, ніж нефасовані.

Чим характеризуються інтернет-магазини?

В онлайн-магазинах реалізують багато функцій, що полегшують торгівлю стандартними однотипними товарами. Зокрема, є можливість:

  • приймати платежі прямо на сайті магазину або з переходом на сайт платіжної системи й поверненням у магазин
  • автоматично створювати документи про покупку для продавця і для покупця
  • формувати документи для відправки товарів службами доставки в ручному чи автоматичному режимі
  • автоматично вносити зміни в облік товарів на складі підприємства

Цікавить створення інтернет-магазину? Напишіть нам:

    * Надсилаючи повідомлення, я даю згоду на отримання інформаційної розсилки від веб-студії "ВМБ" (не частіше 1 разу на місяць).

    Поділіться з другом:
    © ВМБ: створення сайтів, 2013–2021