Як зробити односторінковий сайт

Односторінкові сайти (які часто називають лендінгами, хоча це не завжди синоніми) — поширений і важливий інструмент маркетологів.

Односторінковики мають безліч різних застосувань і призначень — детальніше про це ми говорили тут. Це можуть бути сайти для продажу окремих товарів чи послуг, реклами продукту, збирання контактних даних потенційних клієнтів та багато іншого. Якщо ваша мета належить до перелічених, вам потрібен такий сайт.

Як можна зробити односторінковий сайт?

Варіантів створення сайту-односторінковика кілька.

Використання конструкторів

Зробити односторінковий сайт можна за допомогою спеціальних конструкторів сайтів. До них можна віднести:

та багато-багато інших.

Усі вони мають свої переваги (їх ми окремо розглядали у відповідних статтях) та вади, і найбільший недолік — невиправдано висока ціна. Зрозуміти ці компанії можна: вони витрачаються на сервери, енергію, розробку, зарплату, і їм треба заробляти.

Але чи вигідно це для кінцевого споживача? Не завжди. Отже, переходимо до ще одного варіанту:

Самописний односторінковий сайт на окремому хостингу

Економнішим варіантом може бути створення сайту з застосуванням технологій HTML та CSS, а також за потреби скриптів, наприклад, JavaScript.

У чому переваги такого способу?

  1. Такий самописний сайт можна розмістити на найбільш невибагливому хостингу й вони спокійно працюватимуть, бо не потребують баз даних та значних ресурсів.
  2. Сайт працюватиме швидко, адже розмір сторінки незначний.
  3. Сайт недорогий і швидко створюється.
  4. На сайті легко змінювати інформацію.

Сучасні стандарти HTML та CSS дають змогу створювати найрізноманітніші дизайни та візуальні ефекти, які однаково відображатимуться у всіх сучасних браузерах.

Якщо вам потрібна консультація зі створення сайту, напишіть нам:

    * Надсилаючи повідомлення, я даю згоду на отримання інформаційної розсилки від веб-студії "ВМБ" (не частіше 1 разу на місяць).

    Поділіться з другом:
    © ВМБ: створення сайтів, 2013–2021