Зробити сайт: ціна питання

Коли ви плануєте зробити сайт, ціна — не останній чинник. І про вартість послуги потенційні замовники питають чи не найперше.

Але річ у тому, що створення сайту — не стандартний товар, який можна оцінити за штуку, кілограм чи літр. Процес розробки найпростішого вебресурсу включає в себе чимало заходів, і кожен з цих заходів може забирати більше чи менше часу. Тому й ціна роботи визначається лише після узгодження всіх параметрів майбутнього сайту.

Мінімально для появи сайту в мережі (візьмімо найшвидший варіант — односторінковий сайт на конструкторі «Тильда») треба:

 • продумати структуру сайту
 • розробити його дизайн
 • зареєструвати профіль на «Тильді»
 • втілити задумку дизайнера в життя
 • додати на сайт вміст
 • підібрати й зареєструвати доменне ім’я, приєднати його до сайту

Разом з усіма консультаціями, виправленнями й доповненнями це забере не менше тижня, і коштуватиме замовнику від 1000 грн.

Що впливає на ціну

Якщо потрібен якийсь специфічний функціонал, або клієнт захоче не односторінковик, а, скажімо, інтернет-магазин на «Тильді» — звичайно, це коштуватиме дорожче.

Якщо ж до роботи, крім дизайнера та вебмайстра, підключаться ще програмісти й автори контенту — копірайтери, фотографи, відеооператори — ціна виготовлення сайту, певна річ, зросте.

Сайти мають різну конфігурацію, технологію створення, до роботи над ними залучаються різні фахівці, тому вартість навіть дуже схожих ресурсів може кардинально відрізнятися — через виконання додаткових послуг або розробку специфічного функціоналу.

Для звичайного персонального сайту-візитки достатньо над ним попрацювати дизайнеру, а розробнику написати потрібний код і скласти таблиці стилів. Сайти зі складнішим функціоналом потребують системи керування вмістом (CMS), а це означає залучення програмістів і виконання багатьох додаткових завдань.

Скільки коштує зробити сайт: ціна приблизна

Як ви побачили вище, ціни створення сайтів дуже варіюються і залежать від багатьох умов. Не остання умова — компанія, з якою ви співпрацюєте. У нашій студії ціна дуже демократична, а є фірми, які виставляють рахунки на сотні тисяч євро. У деяких випадках це виправдано, адже сайти можуть потребувати унікальних розробок, скажімо, в плані захисту інформації чи персональних даних. Але в більшості це не так.

Якщо говорити про ціну зробити сайт у нас — усе дуже доступно.

Сайт-візитка з 5-7 сторінок коштуватиме від 3000 грн, тоді як сайт компанії з 8-30 сторінок з системою керування контентом — від 5000. Інформаційний портал — від 8000, каталог товарів понад 30 сторінок — від 10 000. Повнофункціональний інтернет-магазин з інструментами замовлення та оплати обійдеться у суму від 20 000 грн.

І не забувайте, що ми надаємо постійні знижки (інформація тут).

Напишіть нам для отримання консультації:

  * Надсилаючи повідомлення, я даю згоду на отримання інформаційної розсилки від веб-студії "ВМБ" (не частіше 1 разу на місяць).

  Поділіться з другом:
  © ВМБ: створення сайтів, 2013–2021