10 важливих причин, щоб замовити особистий сайт

Ви задумалися про те, щоб замовити власний сайт. Але ж кількість сайтів у всесвітній мережі стрімко наближається до 2 млрд. За деякими даними, щодня створюється більше пів мільйона нових вебресурсів. То навіщо ж створювати ще один – ваш?

Створення особистого сайту дає чимало переваг. Навіть більше: для представників деяких професій і занять наявність сайту – вже не забаганка, а необхідність. Підприємці, творчі особистості, незалежні професіонали — фрилансери дуже багато втрачають, відмовляючись від власного вебресурсу.

Часто вони вважають, що це дуже складно – тут ми спростовуємо цей міф і пропонуємо рішення для тих, хто не має часу або бажання створювати сайт самостійно. Значна когорта професіоналів вважає, ніби присутності в соцмережах достатньо, щоб бути видимим в інтернеті.

Але річ у тому, що більшість простих людей, потенційних клієнтів, ідуть шукати товари й послуги не в Facebook, Twitter чи Instagram, а в старий добрий Google. І з огляду на це власний сайт перетворюється на дуже важливий чинник.

Тож які причини є створити сайт?

1. Підвищення довіри потенційного клієнта

Наявність сайту з докладною інформацією про фахівця та його послуги викликає більше довіри, ніж об’ява в соцмережі чи на OLX. Ознайомившись із вашим ресурсом, людина вже може вирішити, хоче вона до вас звернутися чи ні.

2. Отримання клієнтів з пошукової системи

Завдяки просуванню у пошуковій видачі через певний час ваш сайт стане приносити вам замовників. І найважливіше тут те, що відвідувачі з пошукової системи – це «гарячі» відвідувачі, вони вже шукали саме ту послугу, яку ви пропонуєте, і вони вже знайшли вас. Залишилося тільки не втратити їх!

З. Ваш сайт – ваші правила

На своєму сайті ви можете показати себе так, як вигідно для вас і вашого бізнесу (чи творчості, чи захоплення, неважливо). Ви показуєте ті матеріали, які вибрали ви, у тому вигляді, який вважаєте за потрібне, а не так, як хочуть соцмережі. Вам не треба щодня випускати 5 сторіз чи вкладати весь сенс у 200 з гачком символів, чи втискати свою картину в формат обкладинки фейсбуку. З цього випливає також, що

4. Вибір тем і матеріалів – за вами

Ми знаємо, як соцмережі ставляться до окремих тем, слів, думок, зображень тощо. Можуть заблокувати рекламний кабінет, видалити допис, заблокувати профіль, бо комусь здалося, що ваша думка образила чиїсь релігійно-шовіністичні почуття. На власному сайті вас ніхто не забанить.

5. Просування свого бренду

Ваш сайт буде чітко прив’язаний до вас і вашого бренду. Зрештою він стане найавторитетнішим джерелом інформації про вас. Ви надасте їй ту форму й той зміст, який найбільше відповідає вашій природі. Не підлаштовуючись під формати соцмереж.

6. Спосіб виділитися серед конкурентів

Нас, людей, стало дуже багато. У будь-якій сфері зараз конкуренція просто неймовірна. Ідеться не лише про бізнес, а про взагалі всю людську діяльність. Хай це буде творчість, хоббі, соціальне служіння – нам треба пробиратися нагору у натовпі таких самих спраглих успіху. Особистий сайт дасть змогу виділитися на тлі тих, хто свого інтернет-представництва досі не має.

7. Сайт підвищує шанси отримати бажану роботу

Додавши до резюме посилання на свій сайт, ви додасте кілька балів до свого рахунку в очах роботодавця. Побутує думка, що рекрутери люблять знайти людину в соцмережах і подивитися, що вона публікує. Але подумайте, чи легко знайти у фейсбуці Сергія Петренка або Олексія Іваненка? (Сергії Петренки та Олексії Іваненки, не маємо нічого проти вас, усі згадані особи вигадані).

8. Власний сайт допомагає ділитися знаннями з іншими

Особистий веб-сайт дуже допоможе людям, які позиціонують себе як фахівця у певній галузі або просто люблять ділитися знаннями. Якщо ви професіонал, публікація фахових матеріалів підвищить ваш авторитет у галузі й допоможе знаходити клієнтів на платні послуги. А якщо давати людям знання – ваше захоплення чи покликання, то тут свій сайт взагалі незамінний. Ви можете зручно структурувати інформацію і зробити справжній інтернет-підручник.

9. Захист ваших авторських прав

Публікуючи свої матеріали на власному сайті, ви фіксуєте, що саме ви – автор цього вмісту й вперше його опублікували. Дати публікацій допоможуть це підтвердити. До того ж, на сайті можна встановити захист від копіювання.

10. Ваш власний сайт ніхто не забере

Якщо ви зареєстрували на себе доменне ім’я, заплатили за хостинг і розміщуєте на сайті якісь матеріали – це ваша власність, як інтелектуальна, так і матеріальна. Хороший сайт – цінний актив, який коштує чималих грошей. І навіть якщо з хостингом щось станеться, ви ж регулярно зберігаєте резервні копії і легко можете перенести свій сайт в інше місце. І він далі належатиме вам. А соцмережі належать їхнім власникам і будь-якої миті можуть змінити правила гри. І весь ваш успіх зникне, не встигнете ви сказати «кекс».

Створення односторінкового сайту

Чи обов’язково створювати сайт?

Адже справді, можна досягати мети й без сайту, розвиваються ж люди в офлайні, в інстаграмі, на ютубі…

Так, розвиваються. І, звичайно, можна без сайту успішно працювати, добре розвиватися. Але все-таки згадайте, що кожен день мільярди людей щось шукають в інтернеті. Чому вони знаходять не вас? А якщо знаходять вас, то чому не те, що ви самі хотіли б їм показати? Чому вони дивляться на ваш профіль у соцмережі й ідуть далі, шукати когось серйознішого, з сайтом?..

Можливо, це прозвучить безапеляційно, але немає прикладів того, що створення сайту погіршило чиїсь досягнення у бізнесі або особистому розвитку (якщо, звичайно, власник сайту сам не розмістив там матеріалів, що все звели нанівець). А от прикладів значного покращення всіх показників з появою сайту – безліч.

Висновок

Створення власного сайту корисне для просування як підприємців, професіоналів, так і митців. Тож єдина проблема, яка може постати – як зробити сайт. Варіантів дуже багато, і під час вибору треба добре все обдумати. Напишіть нам, і ми безплатно допоможемо вам вибрати сайт, що найкраще відповідає вашим потребам:

    * Надсилаючи повідомлення, я даю згоду на отримання інформаційної розсилки від веб-студії "ВМБ" (не частіше 1 разу на місяць).

    Поділіться з другом:
    © ВМБ: створення сайтів, 2013–2021